Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

AKTUALNOŚCI

INFORMACJA DLA MIESZKANCÓW

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Oddział Wod-Kan informuje, że w dniu 04.05.2022 r. (tj.: środa) w związku z wymianą przyłącza wodociągowego do budynku nr 11 przy ulicy Komuny Paryskiej w godzinach od 10:30 nastąpi przerwa w dostawie wody w ulicach: Komuny Paryskiej, Katedralnej oraz Cichej. Przewidywany czas zakończenia usuwania awarii nastąpi do godziny 15:00. ChZGKiM przeprasza za utrudnienia odbiorców, których dotknie przerwa w dostawie wody i prosi o zaopatrzenie się w wodę we własnym zakresie na czas prowadzonych robót.

2022-05-04 11:00

INFORMACJA O NABORZE NA WOLNE STANOWIKO URZĘDNICZE

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie ogłasza nabór na wolne stanowiska urzędnicze: Kierownika Oddziału Budynków Mieszkalnych oraz Specjalisty ds. mieszkaniowych. Szczegółowe informacje dotyczące naboru na w/w stanowiska dostępne są na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej: bip.chojnow.net.pl/jednostkiorganizacyjne oraz chzgkim.chojnow.eu/ogłoszenia, w Urzędzie Pracy Filia w Chojnowie a także na tablicy informacyjnej w siedzibie Zakładu przy ul. Drzymały 30. Wymagane dokumenty należy składać w terminie od 27.04.2022 r., do 17.05.2022 r. listownie lub osobiście w sekretariacie Zakładu II piętro pok. nr 1 (decyduje data faktycznego wpływu do Zakładu), pod adresem: Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej ul. Drzymały 30 59-225 Chojnów Sekretariat Zakładu w zamkniętych kopertach z dopiskiem: “Dotyczy naboru na stanowisko: Kierownika Oddziału Budynków Mieszkalnych” lub “Dotyczy naboru na stanowisko: Specjalisty ds. mieszkaniowych w Oddziale Budynków Mieszkalnych”.

2022-04-27 13:54

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Z okazji nadchodzących Świat Zmartwychwstania Pańskiego składamy życzenia zdrowych, spokojnych i błogosławionych Świąt, pełnych wiosennego optymizmu i radości. Niech Święta Wielkiej Nocy będą czasem wzajemnej życzliwości, odpoczynku i refleksji. Niech napełnią nas nadzieją i wiarą w lepsze dziś i piękniejsze jutro. Wesołego Alleluja ! życzą Dyrektor i Pracownicy ChZGKiM

2022-04-13 09:35

INFORMACJA O NABORZE NA WOLNE STANOWIKO URZĘDNICZE

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze Zastępcy kierownika ds. remontów w Oddziale Budynków Mieszkalnych. Szczegółowe informacje dotyczące naboru na w/w stanowisko dostępne są na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej: bip.chojnow.net.pl/jednostkiorganizacyjne oraz chzgkim.chojnow.eu/ogłoszenia, w Urzędzie Pracy Filia w Chojnowie a także na tablicy informacyjnej w siedzibie Zakładu przy ul. Drzymały 30. Wymagane dokumenty należy składać w terminie od 13.04.2022 r., do 09.05.2022 r. listownie lub osobiście w sekretariacie Zakładu II piętro pok. nr 1 (decyduje data faktycznego wpływu do Zakładu), pod adresem: Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej ul. Drzymały 30 59-225 Chojnów Sekretariat Zakładu w zamkniętych kopertach z dopiskiem: “Dotyczy naboru na stanowisko: zastępcy kierownika ds. remontów w Oddziale Budynków Mieszkalnych”.

2022-04-13 09:17

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie informuje, że w dniu 15.04.2022 r. (tj. Wielki Piątek) Zakład będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

2022-04-11 11:45

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie