Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

AKTUALNOŚCI

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie informuje, że w dniach 16-17 marca 2023 r. kasy zakładu będą nieczynne.
Jednocześnie informujemy, że płatności bez dodatkowych prowizji można dokonywać w placówce Banku Spółdzielczego w Chojnowie przy ul. Rynek 18/19 lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej, wykaz numerów rachunków bankowych znajduje się na naszej stronie internetowej https://chzgkim.chojnow.eu/informacje
Za utrudnienia przepraszamy.

2023-03-16 08:14

INFORMACJA O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: specjalisty ds. technicznych. Szczegółowe informacje dotyczące naboru na w/w stanowisko dostępne są na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej: bip.chojnow.net.pl/jednostkiorganizacyjne oraz chzgkim.chojnow.eu/ogłoszenia, w Urzędzie Pracy Filia w Chojnowie, a także na tablicy informacyjnej w siedzibie Zakładu przy ul. Drzymały 30.
Wymagane dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem: “Dotyczy naboru na stanowisko: specjalisty ds. technicznych”, w terminie od 08.03.2023 r. do 28.03.2023 r., listownie pod adresem: Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej ul. Drzymały 30, 59-225 Chojnów lub osobiście w sekretariacie Zakładu II piętro pok. nr 1 (decyduje data faktycznego wpływu do Zakładu do godz.14:30).

2023-03-08 08:58

OFERTY PRACY W CHZGKIM

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie poszukuje pracowników do pracy na stanowiskach:
pracownika ogólnobudowlanego;
elektromontera;
montera urządzeń i instalacji wod-kan i gaz. (hydraulika).
Oferujemy: • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z możliwością zatrudnienia na stałe , • praca na jedną zmianę, • wynagrodzenie ze stawką godzinową • system premiowy uzależniony od skali zaangażowania, • dodatkowe świadczenia socjalne, ubezpieczenia grupowe.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny tel. 530-726-221 / 76-81-88-370 lub osobisty z kierownikiem Oddziału Budynków Mieszkalnych w siedzibie ChZGKiM przy ul. Drzymały 30
Wymagane dokumenty - CV, list motywacyjny oraz dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje.

2023-03-06 13:06

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Oddział Wod-Kan informuje, że w dniu 08.02.2023 r. (tj.: środa) w związku z wystąpieniem awarii na rurociągu wody w ulicy Gajcego w godzinach od 14:30 do czasu usunięcia awarii nastąpi przerwa w dostawie wody między innymi w ulicach: Baczyńskiego, Gajcego, Broniewskiego, Tuwima, Staffa. ChZGKiM przeprasza za utrudnienia odbiorców, których dotknie przerwa w dostawie wody i prosi o zaopatrzenie się w wodę we własnym zakresie na czas prowadzonych robót. Punkt poboru wody ChZGKiM ul. Drzymały 30.

2023-02-08 15:09

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Oddział Wod-Kan informuje, że w dniu 30.01.2023 r. (tj.: poniedziałek) w związku z wystąpieniem awarii na przyłączu wody w ulicy Bogusławskiego w godzinach od 14:30 do czasu usunięcia awarii nastąpi przerwa w dostawie wody między innymi w ulicach: Bogusławskiego, Solskiego, Ćwiklińskiej, Konopnickiej, Zapolskiej, Orzeszkowej, Sempołowskiej Radosnej, Pogodnej, Miłej. ChZGKiM przeprasza za utrudnienia odbiorców, których dotknie przerwa w dostawie wody i prosi o zaopatrzenie się w wodę we własnym zakresie na czas prowadzonych robót. Punkt poboru wody ChZGKiM ul. Drzymały 30.

2023-01-30 15:13

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie